MP2104K27D1J6YT
MFR.Part #
MP2104K27D1J6YT
JLCPCB Part #
C5280000
Package
Plugin,P=10mm
Description
100nF 275V CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS