KF220M050C110ETCI
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KF220M050C110ETCI
JLCPCB Part #
C5278464
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 22uF 50V 5mm ±20% Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS