KM100M050C110ECLI
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KM100M050C110ECLI
JLCPCB Part #
C5278036
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 11mm 50V 5mm ±20% Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS