HHXC500GRA680MHA0G
MFR.Part #
HHXC500GRA680MHA0G
JLCPCB Part #
C5274677
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 4000hrs@125℃ 50V 68uF 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS