EMZA630ARA101MJA0G
MFR.Part #
EMZA630ARA101MJA0G
JLCPCB Part #
C5274665
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 100uF 10mm 160mA@120Hz 2000hrs@105℃ 63V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS