EKY-630ETE271MK20S
MFR.Part #
EKY-630ETE271MK20S
JLCPCB Part #
C5274652
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 20mm 270uF 63V ±20% Plugin,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS