EKYA500ETD101MHB5D
MFR.Part #
EKYA500ETD101MHB5D
JLCPCB Part #
C5274651
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100uF 11.5mm 50V 8mm ±20% Plugin,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS