EKZH350ETD331MJC5S
MFR.Part #
EKZH350ETD331MJC5S
JLCPCB Part #
C5274647
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 330uF 35V ±20% Plugin,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS