EKZE160ELL222MJ20S
MFR.Part #
EKZE160ELL222MJ20S
JLCPCB Part #
C5273030
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 16V 20mm 2200uF ±20% Plugin,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS