IRLML0030TR(UMW)
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
IRLML0030TR(UMW)
JLCPCB Part #
C5271200
Package
SOT-23
Description
1 N-channel 1.3W 1.7V 2.6nC@15V 22mΩ@10V 30V 382pF 39pF 5.3A 84pF SOT-23 MOSFETs ROHS