IRLML0040TR(UMW)
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
IRLML0040TR(UMW)
JLCPCB Part #
C5271198
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.8V 266pF 29pF 3.6A 40V 40mΩ@10V、58mΩ@4.5V 49pF SOT-23 MOSFETs ROHS