MFR03SF1003A10
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
MFR03SF1003A10
JLCPCB Part #
C58752
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
100kΩ 3W 500V Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS