MFR02SF1004A10
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
MFR02SF1004A10
JLCPCB Part #
C58741
Package
Plugin,D4xL11.5mm
Description
1MΩ 2W 500V Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS