MFR02SF2000A10
MFR.Part #
MFR02SF2000A10
JLCPCB Part #
C58739
Description
200Ω 2W 500V Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS