MFR02SF4702A10
MFR.Part #
MFR02SF4702A10
JLCPCB Part #
C58726
Description
2W 47kΩ 500V Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS