MFR02SF470JA10
MFR.Part #
MFR02SF470JA10
JLCPCB Part #
C58725
Description
2W 47Ω 500V Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS