MFR02SF510JA10
MFR.Part #
MFR02SF510JA10
JLCPCB Part #
C58721
Description
2W 500V 51Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS