MFR0W8F2001A50
MFR.Part #
MFR0W8F2001A50
JLCPCB Part #
C58680
Package
Plugin,D1.9xL3.3mm
Description
125mW 200V 2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS