MFR0W4F2402A50
MFR.Part #
MFR0W4F2402A50
JLCPCB Part #
C58660
Description
24kΩ 250V 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS