MFR0W4F5603A50
MFR.Part #
MFR0W4F5603A50
JLCPCB Part #
C58636
Package
Plugin,D2.2xL6.5mm
Description
250V 250mW 560kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS