MFR0W4F3301A50
MFR.Part #
MFR0W4F3301A50
JLCPCB Part #
C58610
Description
250V 250mW 3.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS