MFR0W4F2002A50
Extended
- Manufacturer
- UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
- MFR.Part #
- MFR0W4F2002A50
- JLCPCB Part #
- C58594
- Package
- Plugin,D2.2xL6.5mm
- Description
- 20kΩ 250V 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS