MFR0W4F4700A50
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
MFR0W4F4700A50
JLCPCB Part #
C58592
Package
Plugin,D2.2xL6.5mm
Description
250V 250mW 470Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS