25CE100LX
Extended
Manufacturer
SUNCON(SUN Elec Industries)
MFR.Part #
25CE100LX
JLCPCB Part #
C569574
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 25V 300mA@100kHz 300mΩ@100kHz 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS