PIO54-2R2MT
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- PIO54-2R2MT
- JLCPCB Part #
- C5222899
- Package
- SMD,5.8x5.2mm
- Description
- 2.2uH 28mΩ 3.2A Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS