2410 T10A/250V
Extended
Manufacturer
Shenzhen Jinkaisheng Elec
MFR.Part #
2410 T10A/250V
JLCPCB Part #
C5220749
Package
2410
Description
-55℃~+125℃ 10A 2.9mm 210 250V 3mm 50A@250VAC 8.7mm Ceramic Tube Fuse 2410 Disposable fuses ROHS