2410 T10A/125V
Extended
Manufacturer
Shenzhen Jinkaisheng Elec
MFR.Part #
2410 T10A/125V
JLCPCB Part #
C5220748
Package
2410
Description
-55℃~+125℃ 100A@125VAC 10A 125V 2.9mm 210 8.7mm Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS