2410 T1.25A/250V
Extended
Manufacturer
Shenzhen Jinkaisheng Elec
MFR.Part #
2410 T1.25A/250V
JLCPCB Part #
C5220730
Package
2410
Description
-55℃~+125℃ 1.25A 2.9mm 250V 3.2 50A@250VAC 8.7mm Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS