WH06-1C-501(500R)
Extended
Manufacturer
BOCHEN(Chengdu Guosheng Tech)
MFR.Part #
WH06-1C-501(500R)
JLCPCB Part #
C5205050
Package
Plugin
Description
100mW 500Ω 50V ±25% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS