RM063-203(20K)
Extended
Manufacturer
BOCHEN(Chengdu Guosheng Tech)
MFR.Part #
RM063-203(20K)
JLCPCB Part #
C5205033
Package
插件,6.4x5.2mm
Description
100mW 20kΩ 50V ±25% 插件,6.4x5.2mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS