RM065-104(100K)
Extended
Manufacturer
BOCHEN(Chengdu Guosheng Tech)
MFR.Part #
RM065-104(100K)
JLCPCB Part #
C5205024
Package
插件,7.3x6.4mm
Description
100kΩ 100mW 50V ±25% 插件,7.3x6.4mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS