RM065-203(20K)
MFR.Part #
RM065-203(20K)
JLCPCB Part #
C5205022
Package
插件,7.3x6.4mm
Description
100mW 20kΩ 50V ±25% 插件,7.3x6.4mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS