RM065-202(2K)
MFR.Part #
RM065-202(2K)
JLCPCB Part #
C5205019
Package
插件,7.3x6.4mm
Description
100mW 2kΩ 50V ±25% 插件,7.3x6.4mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS