TE05G2000DT
MFR.Part #
TE05G2000DT
JLCPCB Part #
C5204936
Description
125mW 200Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS