TE05G8202CT
MFR.Part #
TE05G8202CT
JLCPCB Part #
C5204932
Description
125mW 82kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS