TE05G3003CT
MFR.Part #
TE05G3003CT
JLCPCB Part #
C5204931
Description
125mW 300kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS