KH-A1252RS-13P
MFR.Part #
KH-A1252RS-13P
JLCPCB Part #
C5204077
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 100V 13 13P 1A 1x13P 4.4mm 4.86mm Brass GH Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS