KH-A1252RS-11P
MFR.Part #
KH-A1252RS-11P
JLCPCB Part #
C5204075
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 100V 11 11P 1A 1x11P 4.4mm 4.86mm GH Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS