TE05G2001DT
MFR.Part #
TE05G2001DT
JLCPCB Part #
C5201692
Description
125mW 2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS