PSD15C-LF-T7
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
PSD15C-LF-T7
JLCPCB Part #
C5199863
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.7V 1uA 24V 400W@8/20us 40pF Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS