JK-MSMD200-16V
MFR.Part #
JK-MSMD200-16V
JLCPCB Part #
C561583
Description
-40℃~+85℃ 1.2mm 100A 100mΩ 16V 20mΩ 2A 2s 3.41mm 4.73mm 4A 1812 Resettable Fuses ROHS