JK-NSMD200L-12V
Extended
Manufacturer
Jinrui Electronic Materials Co.
MFR.Part #
JK-NSMD200L-12V
JLCPCB Part #
C561579
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 0.7mm 1.8mm 12V 2A 3.5mm 40mΩ 4A 50A 5s 800mW 8mΩ 1206 Resettable Fuses ROHS