EKY-350ETD471MK15S
MFR.Part #
EKY-350ETD471MK15S
JLCPCB Part #
C5189731
Package
Plugin,D12.5xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 15mm 35V 470uF ±20% 插件,D12.5xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS