X701532768KJD4GI
Extended
Manufacturer
YXC Crystal Oscillators
MFR.Part #
X701532768KJD4GI
JLCPCB Part #
C5185313
Package
MC-146
Description
-40℃~+85℃ 32.768kHz 7pF Crystal Oscillator ±20ppm MC-146 Crystals ROHS