XY2500F-E-3.81-3P
MFR.Part #
XY2500F-E-3.81-3P
JLCPCB Part #
C560236
Package
P=3.81mm
Description
1 1.5 16~28 1x3P 3 3.81mm 300V 3P 8A Green Plug Screw Connection (M2) P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS