XY2500F-F-3.5-2P
MFR.Part #
XY2500F-F-3.5-2P
JLCPCB Part #
C560230
Package
P=3.5mm
Description
1 1.5 16~28 1x2P 2 2P 3.5mm 300V 8A Green Plug Screw Connection (M2) P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS