XY2500F-C-3.81-10P
MFR.Part #
XY2500F-C-3.81-10P
JLCPCB Part #
C560229
Package
P=3.81mm
Description
1 1.5 10 10P 16~28 1x10P 3.81mm 300V 8A Green Plug Screw Connection (M2) P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS