XY2500F-G-3.5-5P
MFR.Part #
XY2500F-G-3.5-5P
JLCPCB Part #
C560215
Package
P=3.5mm
Description
1 1.5 16~28 1x5P 3.5mm 300V 5 5P 8A Green Plug Screw Connection (M2) P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS