A7925WV-F-03PRNNT1N00G
Extended
Manufacturer
HR(Joint Tech Elec)
MFR.Part #
A7925WV-F-03PRNNT1N00G
JLCPCB Part #
C5182393
Package
Push-Pull,P=7.92mm
Description
-55℃~+85℃ 1 12.45mm 1x3P 23.8mm 3 30A 3P 600V 7.92mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 弯插,P=7.92mm Wire To Board Connector ROHS