A3963WVD-F-2P-H-GWT
MFR.Part #
A3963WVD-F-2P-H-GWT
JLCPCB Part #
C5180163
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 15.8mm 1x2P 2 250V 2P 3.96mm Brass PBT Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS